Menu
Your Cart

Vizyon & Misyon

S.G.M.S. Şirketi İhtiyaca, İsteklere ve Şartlara Göre Ürünlerinin Her Türlü Teknik Özelliklerini Değiştirme, Düzenleme Gücüne Sahiptir.

S.G.M.S.® Sağlık Gereçleri Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Vizyonu


Tüm Türkiye'de ve Dünyada, engelli ihtiyaçlarına yönelik imalat sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak. Teknoloji ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.


S.G.M.S.® Sağlık Gereçleri Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Misyonu

Üretimde verimliliği sürekli kılmak,

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun mamulleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak yapmak ve zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak. Üretim maliyetlerini düşürerek rekabet gücümüzü korumakKalitemizi sürekli geliştirmek,Müşterilerimiz ve tedarikçi firmalarımız ile kalite konusunda işbirliği yapmakÇalışma koşullarının kalitesini ve güvenliğini geliştirmekPersonelimizin eğitimine önem vermekÇağdaş teknolojiyi izlemekKalite konusunda tüm standartların üzerine çıkmak